Nike Tiempo – klasyka w skórzanym wydaniu

16 0

Ronaldinho przestanie grać w piłkę (tak, kiedyś przyjdzie ten smutny moment), ale i tak korki Nike Tiempo będą jego znakiem firmowym. Żadna para butów nie jest tak utożsamiana z jednym zawodnikiem jak ten model, który jest systematycznie udoskonalany. Wydawać by się mogło, że mamy do czynienia z toporną linią butów, docenianą jedynie przez obrońców, ale magia Brazylijczyka absolutnie temu zaprzecza. Zapewnia czucie piłki na najwyższym poziomie. Tiempo to synonim najlepszych skórzanych butów, oferujący niesamowitą kontrolę nad piłką.

Dzisiaj przedstawiamy model, który z miejsca stał się bestsellerem. Precyzja wykończenia, wysoka jakość materiałów i gwarancja wytrzymałości. Buty przewidziane dla osób, które biorą odpowiedzialność na swoje barki i nie mogą sobie pozwolić na chwilę zawahania. Nie niewielką cenę otrzymują większą pewność siebie. Przed Państwem Nike Tiempo Genio Leather. Przywitajcie ten okaz gromkimi brawami.

Jeśli już wspomnieliśmy o solidności, to od razu rzuca się w oczy świetnie wykonana podeszwa, dzięki której nie mamy problemu z równowagą, jednocześnie zachowując kontrolę nad piłkę i precyzję zagrań. Ronaldinho nigdy nie mógł sobie pozwolić niedokładność, gdyż pozycja na boisku wymagała nie tylko nietuzinkowych rozwiązań, ale również odpowiedzialności za każde podanie. Strata piłki w środku pola mogła zakończyć się kontrą rywala i bramką.

Nie od dzisiaj wiadomo, że środkowi pomocnicy biegają najwięcej w całej drużynie. Żelazne płuca, które cały czas są pod grą. Liczne starty, gra bez piłki, ciągłe pokazywanie się kolegom z drużyny. Nie ma miejsca na pomyłkę. Dlatego buty Nike Tiempo dzięki swojej podeszwie (stożkowym kołkom na poziomie palców i śródstopia) zapewniają stabilność przy startach i zwrotach przy ruchu rotacyjnym. Częsta zmiana pozycji nie jest im straszna. Dodatkowo wygodę i odpowiednią amortyzację zapewnia specjalna pianka EVA.

Nike Tiempo to seria, która ma uznaną renomę na rynku, a każdy kolejny model jest wzbogacony o kolejne dodatki, które mają zwiększyć komfort użytkowania. Przyczepność robi wrażenie na każdym zawodniku, przy mniejszym nacisku korków. Żywa legenda wśród butów!

Related Articles

Add Comment